Menü
Sepetiniz

Seminer Sandalyesi

seminer-sandalyesi-ucuz-konferans
Yeni
Form seminer sandalyesi ürünümüzün tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuğu 2 yıl firmamız garantisi altındadır.
Konferans sandalyesi ürünlerimizin hiçbir modelinde spot ve ikinci kalite yedek parça ve aksesuar malzeme kullanılmaktadır, ufak fiyat farkı için sizde spot malzemeden yapılmış ürünleri tercih etmeyiniz. Spot ürünün size getireceği kazancı daha sonra kullandıkça fark edeceksiniz!!! Her kaliteli ürünün mutlaka bir bedeli vardır, biz Bereket ofis olarak imalatın verdiği güç ile minimum kar oranlarıyla sürekliliği sağlamaktır. 15 yılı aşkın tecrübemizle konferans koltuklarımız memnuniyet garantilidir.
Seminer salonlarında yer sıkıntısı yaşayanların en çok tercih ettiği ürün olmaktadır. İhtiyaç halinde form seminer sandalyesi olarak kullanılması, seminer haricinde ofislerde form misafir sandalyesi olarak da tercih edilmesi sebebiyle farklı alanlarda farklı amaçlar için de tercih edilmektedir. Konferans sandalyesi ayrıca kullanılmadığı zaman üst üste istif yapılıp rahatlıkla depolama imkanı olmaktadır. Kolçaklı yazı tablası hareketli olup ihtiyaç halinde açılıp kullanılır, ihtiyaç olmadığı zaman kapanarak yer kaplamasına mani olunur.

Seminer Sandalyesi İmalatı ve Teslimi

Seminer salonu sandalyesi hazırda bulunmayıp tamamen siparişle beraber müşterinin talebine göre üretilmektedir. Form konferans sandalyesi, rengi, özellikleri ve sayısı müşterinin talebine göre hazırlanmaktadır. Kişiye özele imalat olan konferans sandalyesinde iade ve değişim mümkün değildir. Hazırda seminer sandalyesi bulunmadığı için üretim süresi 3 iş günü hesap edilmelidir. İmalat süresi sipariş sayısına, talep edilen ürünün özelliğine ve stok durumuna göre değişmektedir. Seminer sandalye imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Farlı özellikte ve renklerde suni deri, hakiki deri veya kumaş işe döşeme yapılır.

Form konferans sandalyesi teslimi firmamızın İstanbul imalat adresinden yapılır. Ancak sipariş sayısına göre İstanbul içi teslimat firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı alımlarda konferans koltukları imalatı yapılarak gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları ile gönderimler yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu yedek parçaları tek veya toplu şekilde satışı yapılmaktadır. Ayrıca yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre konferans koltuğu tamiri yapılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi