Menü
Sepetiniz

Sahne Perdesi

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Sahne perdesi, gösteri alanlarında ve tiyatrolarda en elzem unsurlardan bir tanesidir. İşlevini kusursuz bir biçimde yerine getirmesi gösterilerin daha sağlıklı ilerlemesi açısından önemlidir. Sahne perdesinin görevleri bakımından etkin olması durumunda daha başarılı sunumlar ortaya çıkacaktır. Gösteri öncesi, arası ve sonrasında devreye girerek; görevini layıkıyla yerine getirecektir. Açılıp kapanarak gösteri hazırlıkları hakkında detayların izleyenlere sunulmamasını sağlayacaktır. Ayrıca bu perdeler sayesinde sahne gizliliği de sağlanmış olacaktır. Sahnelerde gizliliğin en iyi şekilde değerlendirilmesi önemli olduğundan dolayı motorlu olan versiyonları da vardır. Bununla beraber otomatik olarak bu perdelerin açılarak kapanması gibi bir durum da ortaya çıkacaktır. Ayrıca motorlu sistemler zamandan tasarruf etmek için önemli bir detay olacaktır.

Motorlu sahne perdeleri normal perdelere oranla daha gösterişli bir yapıdadır. Ayrıca kolaylıkla açılıp kapanması da sahnelerde bu perdelerin kullanılmasını öne çıkaran bir konudur. Sahne perdesi modelleri konusunda genel olarak bu şekilde bir işleyiş durumu da aktif olacaktır. Motorlu sistemlerle beraber sahne perdeleri belirli bir raya sahip olacaktır. Perdeler bu raylı sistemler üzerinden açılıp kapanacaktır. Bununla beraber zamandan ve güçten tasarruf etmek isteyenler için önemli bir seçenek olacaktır. Ayrıca sahne perdeleri büzgülü bir biçimde varlık göstermektedir. Bu sayede sahnenin farklı bir görselliğe ulaşmasını destekleyecektir. Ayrıca sahne arkasında olan biteni izleyiciye yansıtmama konusunda etkili bir halde olacaktır.

Motorlu Sahne Perdesi

Sahne perdeleri son derecede geniş ve yüksek olan unsurlardır. Bu yüzden manuel olarak kontrol etmek zorlu bir eylemdir. Ancak teknolojik gelişmelerden bu perdeler de nasibini almıştır. Özellikle motorlu sahne perdesi bu konuda son derecede kolay sonuçlar almayı desteklemektedir. Açılıp kapanma işlemlerinin oldukça kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleşmesinde pay sahibi olacaktır. Manuel olarak bu işlemleri gerçekleştirmek zaman kaybı olacağından dolayı bu süreçte son derecede önemli bir yer tutacaktır. Her zaman birkaç saniyede bu işlemlerin sonuç vermesi anlamında ne kadar uygun bir yer tuttuğundan dolayı önemli bir halde kalacaktır.

Motorlu sahne perdeleri her açıdan avantaj yaratan bir konumdadır. Özellikle perdelerin açılıp kapanması konusunda hasar oluşumunun ciddi manada önüne geçecektir. Manuel olan versiyonlarda en ufak bir hatada bu perdelerde yırtılma gibi konular ortaya çıkacaktır. Ancak motorlu sistemleri barındıran sahne perdeleri için bu konu geçerli olmayacaktır. Perdelerin belirli bir ray üzerine kurulu olmasından dolayı hareketleri her zaman aynı doğrultuda ortaya çıkacaktır. Bununla beraber sorunsuz bir biçimde kullanmak gibi bir durum da hep ön planda olacaktır. Bu sayede de kullanıcıların etkin bir sahne perdesi kullanımı deneyimine ulaşmaları da gerçekleşecektir. Her zaman belirli bir rota üzerinden ilerlemesine bağlı olarak herhangi bir sorun yaşamak mümkün olmayacaktır.

Motorlu Sahne Perdesi Montajı

Sahne perdesi montaj işlemleri büyük bir özenle gerçekleşmektedir. Ayrıca bu tip kurulum işlemleri herkesin gerçekleştireceği kadar kolay bir süreç olmamaktadır. Perdelerin kurulumu esnasında özel ekipmanlar mutlaka devreye girecektir. Tiyatro perdesi kapsamındaki işlemler bu yönde gelişme gösterecektir. Montaj işlemlerinin mutlaka uygun bir biçimde gerçekleşmesi son derecede önemlidir. Ayrıca bu kurulum işlemleri sahne perdesi sipariş verenlerin kendi başlarına yapacakları kadar basit bir süreç olmayacaktır. Kurulum konusunda profesyonel destek almak her zaman önemli olan konular arasında başı çekmektedir. Bu hususta gerekli faaliyetler devreye gireceğinden dolayı süreç oldukça kısa ve verimli bir biçimde sonuç verecek düzeyde olacaktır. Montaj işlemleri ancak bu şekilde doğru bir biçimde gerçekleşecektir.

Sahne perdelerinin montaj işlemlerinde kesin olarak bir sorun yaşanmayacaktır. Tamamen işinin ehli olan personellerle beraber bu süreç sona erecektir. Ayrıca mağazalardan bu perdeleri temin etmekle beraber ücretsiz montaj işlemi de devreye girecektir. Montaj işlemleri bu yönde ortaya çıkacağından dolayı herhangi bir sorun yaşanmasına mahal vermeyecektir. Ayrıca uzun vadede problem içermeden kullanımda olması herkesin hoşuna gidecek olan konular arasında yer alacaktır. Sisteme uygun bir biçimde perdelerin montaj işlemlerini kusursuz bir biçimde gerçekleştirmek oldukça kolay bir şekilde olacaktır. Bununla beraber sahnelerin perdelerinin en kusursuz şekilde işlemesine olanak verecektir. Firmaların montaj işlemlerini bu yönde gerçekleştirmeleri büyük oranda fayda sağlayacaktır.

Motorlu Sahne Perdesi İmalatı

Sahnenin en önemli ekipmanlarından olan sahne perdelerinin imalatı da önemli olan konular arasındadır. Her yönüyle kusursuz bir üretim süreci içerisinde olması herkesi memnun eden bir konudur. Özellikle sahne perdesi kumaşı kaliteli bir yapıda yer almasına bağlı olarak uzun vadede destek verecek konumdadır. Bu evrede gerçekten dayanıklı ve sesle ışık geçirmeyen halde olması da tercih nedenleri arasında başı çeken kriterler arasında olacaktır. Özellikle motorlu sisteme sahip olarak imal edilmesi de en fazla dikkat çeken konular arasındadır. Mağazalar da bu imalat evresinde oldukça titiz bir tutum sergilemektedir. Böylelikle sahnelerin olması gerektiği gibi var olması noktasında önemli bir pay sahibi olarak kalmaya devam etmektedir.

Motorlu sahne perdelerine dair imalat işlemleri herkesin en uygun şekilde sonuç almasında doğrudan ilişkilidir. Bu evrede sahne perdesi imalatçıları da pek çok farklı çeşidi gündemine getirecek şekilde hareket etmektedir. Kumaşın kaliteli olması kadar renk ve kumaş türü konusunda da titiz bir tavır takınacaklardır. Ayrıca imalat evresinde sahnelerin var olan ölçülerine uygun olarak üretim sürecini gerçekleştirmek genel itibarıyla öne çıkacaktır. İmalat evresinde bu süreci izlemekle birlikte ne kadar uygun şartları yakalamanın kolay olacağı da gündemde olan bir yapıdadır. Herkesin bu detaylar üzerinde durmasıyla beraber son derecede yeterli şartların gelişmesi gibi bir konu da ön planda olacaktır.

Motorlu Sahne Perdesi Fiyatları

Motorlu sahne perdesine dair fiyat aralığı da oldukça geniştir. Ancak fiyatı her ne olursa olsun kaliteden ödün vermemek kaçınılmaz bir gelişme olacaktır. Motorlu sahne perdesi fiyatları bu konuda hep uygun bir halde kalmasıyla tercih görmektedir. Bu fiyat aralığı noktasında son derecede uygun şartları elde etmek kaçınılmaz bir halde olacaktır. Ayrıca motorlu sahne perdesi fiyatlarına dair rakamların ortaya çıkması noktasında belli bir haldedir. Perdenin büyüklüğü kadar kullanılan kumaş türü de fiyatların ortaya çıkması konusunda önemli olan detaylardır. Ayrıca perde büyüklüğünün hesaplaması işlemleri metrekare cinsinden kendini gösterecektir. Ayrıca bu hesaplamalara bağlı olarak en ekonomik fiyatlar her zaman ortaya çıkacak düzeyde olacaktır.

Motorlu sahne perdesi fiyatları konusunda farklı kriterler de ücrete tabi olmaktadır. Montaj işlemleri de bunun başında yer almaktadır. Fiyatlara fazla yansımadan ve son derecede ekonomik bir yapıda olmasından dolayı herkesin rahatlıkla yöneleceği düzeyde varlık göstermektedir. Bu şartları her bir mağaza karşılamaya gayret göstermektedir. Özellikle ekonomik ve kaliteli olmasına bağlı olarak fazlasıyla ilgi görmektedir. Bu fiyatlarda alınmakta olan salon perdelerinin uzun vadede kullanılması da ne kadar etkin bir yapıda olduğunu tekrar gösterecektir. Her açıdan uygun olan salon perdelerinin yeterli işleve sahip olması bir hayli makul bir halde kalmasını destekleyecek konumda olacaktır. Ekonomik olması sebebiyle en makul kriterleri sunmaya da devam edecek düzeydedir.

Bereket ofis olarak 20 yıldır ofis koltukları imalatı gerçekleştiriyoruz, konferans koltuğu imalatı da bu ürünler arasındadır. Farklı renklerde ve özelliklerde konferans koltuğu, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi imalatı gerçekleştirilir.

Bereket ofis olarak konferans koltuğu imalatı yapmakla beraber konferans salonu imalatı yapıyoruz. Konferans salonunda zemin yükseltme, akustik duvar kaplama, asma tavan yapımı, sahne perdesi kurulumu, ses sistemi kurulumu gibi birçok işlem yapılmaktadır.

Firmamız imalatını yapmış olduğu konferans koltukları sipariş üzerine özel ürettiği için yapılan tüm ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Üretici firma olmamızdan dolayı konferans koltuğu parçaları tek veya toplu olarak satışı gerçekleştirilmektedir. Her türlü konferans koltuk yedek parçaları için iletişime geçiniz.

Konferans koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Bu süre sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Üretimini yapmış olduğumuz konferans koltukları, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi modelleri TSE belgeli malzemelerden üretilip imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Hazırda konferans koltuğu bulundurmayıp siparişle beraber üretim yaptığımız için sizin talep edeceğiniz renklerde ve özelliklerde üretilir.

İmalatını yaptığımız konferans koltukları için ücreti karşılığında montaj hizmeti vermekteyiz. Müsait olunması durumunda hariçten ücreti karşılığında montaj hizmeti verilmektedir.

Konferans koltukları gövdesi metal üzerine poliüretan sünger dökümü yapılmaktadır. Bu işlem metal kalıplar içinde yapıldığı için kalıpların ölçüleri değiştirilmemektedir.

Konferans salonlarında ki mevcut konferans koltukları için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre konferans koltuk tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Konferans koltuğu İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Konferans koltuğunu montajsız şekilde sipariş verebilirsiniz.