Menü
Sepetiniz

Konferans Koltukları

Konferans Koltukları

Bereket ofis olarak konferans koltukları, üretimi yapmaktayız. Her model konferans salonu koltuğu modellerini ve en ucuz fiyatlarını bizde bulabilirsiniz. Tüm konferans koltuk modellerimiz TSE belgeli olup üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Türkiye geneli ve yurt dışı konferans koltuğu montajı hizmetimiz mevcuttur. Konferans seminer koltuğu İstanbul içi nakliye ve montaj firmamıza ait olup, İstanbul dışı için nakliye ve montaj şartları hakkında bilgi alınız.

Seminerler ve konferanslar, bir ya da birden çok konuşmacının olduğu toplantılardır. Bu toplantılarda rahatlık çok önemli olsa da esas ilginin anlatıcı üzerinde olması gerekmektedir. Kaliteli ve uygun şekillerde üretilmiş olan konferans koltuklarımız sayesinde, sizler de iş yerlerinizde ya da okullarınızda rahatlığı ön plana çıkartarak toplantılar düzenleyebilir ve etkileşim alarak ilerleyebilirsiniz.

Koltuk Rahatlığının Etkisi

Koltuklar, iş yapmak istediğiniz müşterilerinizin rahat olmasını sağlayan fakat aynı zamanda omurgasını desteklemelidir.

Konferans koltuklarında aranması gereken özellikler:

  • Amacına uygun üretilmiş olması,
  • Kaliteli kumaş ve iç ürünlerin kullanılarak yapılması,
  • Uzun süre kullanılabilecek ve eskimeyecek iskelete sahip olması,
  • Müşterilerin memnun kalacağı rahatlığı sağlaması gerekmektedir.

Müşterilerimize verdiğimiz konferans sandalyesi hizmetimizde, geri dönüşler çok olumlu olmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizde rahatlığı ve işlevselliği ön planda tutmaktayız.

Not Almak İçin Özel Üretim Sandalyeler

Kolçaklı seminer sandalyeleri ürünlerinin olmazsa olmazı, açılabilir masasının olmasıdır. Bu özellik, müşterilerinizin toplantınız boyunca sizlerin verdiği bilgileri not etmesine, gerekli yerlerde kendi evraklarından buldukları bilgilerle sizlere katılmasında yardımcı olacaktır. Sadece su ya da içecek koymak için bile kullanılabilecek bu alanlar, müşterilerinizin memnuniyetini artıracaktır. Okullarda da kullanılabilecek bu masalı koltuklar, öğrencilerin rahatça ders dinlemesini sağlamak için üretilmiştir.

Toplantı Salonuna Özel Sandalyeler

Seminer salonu sandalyesi ürünlerimizi dilerseniz sabitlenebilen dilerseniz taşınabilen olarak tercih edebilirsiniz. Böylece seminer salonunuzun düzenine de karar vermek durumunda kalırsınız. Sabit sandalyelerde koltukların oturma kısımları açılır olarak tasarlayabiliyoruz. Böylece koridorlarda rahatça dolaşılabilecek ve alan darlığı yaşamayacaksınız. Diğer yandan taşınabilen sandalyelerde gerekli sandalye sayısına ulaşıldıktan sonra diğerlerini deponuzda saklayabilirsiniz. Hem küçük toplantı salonlarına uygun olan bu davranış hem de etkinlik ve interaktif öğrenmeyi gerektiren yerlerde de kullanılabilir durumdadır.

Konferans Koltukları

Aralarında yeterli alanın bırakılması gereken konferans koltuklarında, rahatça hareket edilmesi önemlidir. Sinema koltuklarından farklı olarak, içecek koymak için özel bir bölümleri bulunmamaktadır. Toplantı salonu sandalyesi olarak da bilinen bu tür koltuklarda, esas ilgi konuşmacıda olmalıdır. Böylece toplantı amacına ulaşmaktadır. Ürettiğimiz ve birbirinden güzel renklere sahip olan toplantı salonu sandalyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Ahşap konferans koltukları modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Sırt arka kısmı kollar ile aynı renkte kontradan oluşur. Konferans koltukları üretimi firmamıza ait olduğundan istenilen renklerde ve özelliklerde üretim yapılır. Sinema koltuğu üretiminde TSE standartları..
Bardaklı Ucuz Konferans koltuğu modelimizin kollarının altı döşemeli olup, kol üstü plastiktir. Stokta konferans koltukları bulundurmadığımız için bardaklı ucuz konferans koltuğu modeli sipariş üzerine yapılır. Sinema koltukları modellerimizin hiç bir çeşidinde düşük kalite malzeme ve yedek parça k..
Fileli konferans sandalyesi modelinin iskeleti elektrostatik boyalı metalden olup, sırt dayama kısmı ithal file kumaş ile döşenmektedir. Modern bir görünüme sahip olan fileli konferans sandalyesi ürünümüz konferans salonlarında modern bir imaj oluşturuyor.Konferans koltukları kendi üretimimiz olup 2..
Konferans koltuğu fiyatları modelimizin kolları döşemesi açık kollu olup, talebe göre kolları kapalı olarak da yapılabilir. Konferans koltuğu kolları plastik malzemeden yapılmıştır. Konferans koltuk modellerinde fiyat ve kaliteye önem verenler için önerimiz konferans koltuğu fiyatları modelidir...
Konferans Koltuğu Modelleri ürünün kolları alt kısmı döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Konferans koltuğu kollarının alt kısmı masif ahşap, yüzeyi cilalı dır. Konferans koltuğu ürünümüz tüm yedek parçaları Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuklar..
Konferans koltuğu yazı tablalı modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Toplantı salonu koltuğu yazı tablalı ve kol alt kısmı yine koltuk renginden kumaş ile döşemeli dir. Yazı tablası kapalı kolun içinden çıkmaktadır. Böylelikle yazı tablası kullanılmadığı zaman görüntü ki..
Konferans koltukları fiyatları ürünümüzün tüm yedek parça ve malzemeleri Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltukları fiyatları modelimizin kol altları kendi renginden kumaş ile döşelidir. Kol üstü plastik olup kolun ön kısmında seminerler de not tutmayı kolaylaştırmak i..
Konferans salonu koltuğu modelimizin kollarının alt kısmı döşemeli olup demirin çirkin görüntüsü kapatılmıştır. Kol üstü plastiktir, talebe göre cilalı ahşap kol üstü yapılır. Uygun fiyatı, birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılması ve spor görünümü ile oldukça rağbet gören bir modeldir. Konferan..
Konferans salonu koltuk fiyatları modelimizin kolları tamamen masif ahşaptan olup, yüzeyi cila ile boyanmıştır. Konferans koltuğu üretiminde kullanılan süngerler poliüretan döküm süngerdir. İç kısmı metal profil iskeletten oluşup yüzeyi 55 dns yoğunlukta poliüretan sıvı sünger ile kaplanır. Sırt for..
Konferans salonu koltukları ürünümüz tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Toplantı salonu koltukları ürünlerimiz imalat hatasına karşı 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Sinema koltuğu kargo yada en uygun nakliye ambar firmasıyla gönderim yapılır. Nakliye ücreti alıcı taraf..
Konferans sandalyesi modelimiz metal profil iskeletten oluşup, not almak için yan taraf da hareketli, açılıp kapana bilen tabla vardır. Konferans sandalyeleri yazı tablasının hareketli olması sayesinde kullanılmadığı zaman sandalyelerinin üst üste istiflenip stoklanmasına imkan sağlamaktadır. Semine..
Konferans Seminer KoltuğuKonferans seminer koltuğu, Vip konferans koltuğu grubundan olup imalat ve satış firmamıza aittir. Konferans koltuk üretiminde kullanılan ham madde ve malzemeler TSE belgeli olup tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Seminer koltukları istenilen renk der..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)