Menü
Sepetiniz

Konferans Koltukları

Ahşap konferans koltuğu gövdesi metal profillerden oluşmaktadır. Çeşitli kıvrımlardan oluşan metaller koltuğun şekli verilerek yüzey kaplaması için kalıplara konulur ve metalin üzeri poliüretan sünger ile kaplanır. Konferans koltuğu ayakları 40*60 mm metal profil olup et kalınlığı 1,5 mm dir. Konfer..
Bardaklı konferans koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Koltuğun gövdesi metal profillerden hazırlanmakta olup metalin yüzeyi 55 dansite yoğunlukta poliüretan sünger ile kaplanması için kalıba yerleştirilir. Konferans koltuğu ayağı 40*60 dikdörtgen profillerden oluşup metalin et kalınl..
Efes konferans sandalyesi imalatı firmamız tarafından yapılmakta olup istenilen renklerde ve özelliklerde hazırlanır. Konferans salonlarında zemine sabitlemeden ihtiyaç halinde depodan çıkarılıp kullanılabilecek bir ürün arayanlar için ideal bir konferans sandalyesidir. Modern tasarımı, insan omurga..
Fileli konferans sandalyesi imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Profil metal gövdeli iskeleti elektrostatik toz boya ile boyanarak hem paslanması önlenir hemde hoş bir görünüm kazandırılır. Konferans sandalyesi sırt kısmı çevresi plastikten oluşup sırt dayama kısmı ithal sert file ile döşenme..
Form konferans sandalyesi, seminer ve konferans salonlarında az yer kaplaması ve ihtiyaç halinde depolanıp getirilmesi gibi nedenlerle oldukça sık talep edilir. Konferans sandalyesi ucuz fiyatları sebebiyle de tercih edilir. Konferans sandalyesinin ucuz olması malzemenin spot malzeme olmasından deği..
Hilton konferans sandalyesi, seminerlerde dinleyicilerin konferans esnasında not almalarına imkan sağlar. Konferans sandalyesi gövdesi metal profilden oluşup yüzeyi elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Seminer sandalyesi oturak ve sırt kısmı rahat oturum için sünger ile döşenmektedir. Konferans..
Martin konferans koltuğu fiyatları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Konferans salonu koltuğu içinde en çok tercih edilen koltuklardan olan martin konferans koltuğu sırt uzunluğu rom konferans koltuğuna göre yaklaşık 10 cm daha uzundur. Konferans koltuğu sırt yüksekliği, insan omurgasına..
Konferans koltuğu modelleri, martin konferans koltuğunun ahşap cilalı kollu modeli olup konferans salonlarında vip düzeyde bir koltuk isteyenler için üretilmiştir. Konferans koltuğu gerek yapısı, gerek sağlamlığı ve gerekse modern tasarımıyla özel salonlarda en çok tercih edilen modeller arasındadır..
Rom Konferans koltuğu yazı tablalı olarak hazırlanmıştır. En çok tercih edilen rom konferans koltuğu kol altı kendi kumaşıyla kapatılarak kolun içinde yazı tablası çıkacak şekilde üretilmiştir. Konferans veya seminer salonlarında dinleyicilerin ihtiyaç halinde kolun içinden yazı tablasını açarak rah..
Martin konferans koltukları fiyatları imalatı firmamız tarafından yapıldığı için uygun olup imalatında spot malzeme veya yedek parça kullanılmamaktadır. Martin konferans koltukları konferans ve seminer salonlarında en çok tercih edilen modellerden biridir. Dinleyicilerin notlarını alabilmeleri için ..
Kapalı kollu rom konferans salonu koltuğu mini ölçüleri, rahat oturumu ve uygun fiyatıyla konferans salonlarında oldukça çok tercih edilmektedir. İlk öğretim okulları, inşaat firmaları, sosyal tesisler ve benzeri kurumlarda seminer salonları için hem sağlam hem kaliteli hemde uygun olan model aradık..
Soft konferans salonu koltuk fiyatları, imalatı firmamıza ait olduğu için uygun olmaktadır. Konferans salonu koltuk modeli modern görünümü, rahat ve konforlu tasarımı, birinci sınıf malzeme ve işçilikle döşemesi ile üst düzey konferans salonlarına veya tiyatro salonları için tercihler arasındadır. K..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)

Bereket ofis olarak konferans koltukları, üretimi yapmaktayız. Her model konferans salonu koltuğu modellerini ve en ucuz fiyatlarını bizde bulabilirsiniz. Tüm konferans koltuk modellerimiz TSE belgeli olup üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Türkiye geneli ve yurt dışı konferans koltuğu montajı hizmetimiz mevcuttur. Konferans seminer koltuğu İstanbul içi nakliye ve montaj firmamıza ait olup, İstanbul dışı için nakliye ve montaj şartları hakkında bilgi alınız.

Seminerler ve konferanslar, bir ya da birden çok konuşmacının olduğu toplantılardır. Bu toplantılarda rahatlık çok önemli olsa da esas ilginin anlatıcı üzerinde olması gerekmektedir. Kaliteli ve uygun şekillerde üretilmiş olan konferans koltuklarımız sayesinde, sizler de iş yerlerinizde ya da okullarınızda rahatlığı ön plana çıkartarak toplantılar düzenleyebilir ve etkileşim alarak ilerleyebilirsiniz.

Konferans Koltuklarında Rahatlığının Etkisi

Konferans koltukları, iş yapmak istediğiniz müşterilerinizin rahat olmasını sağlayan fakat aynı zamanda omurgasını desteklemelidir.

Konferans koltuklarında aranması gereken özellikler:

• Amacına uygun üretilmiş olması,

• Kaliteli kumaş ve iç ürünlerin kullanılarak yapılması,

• Uzun süre kullanılabilecek ve eskimeyecek iskelete sahip olması,

• Müşterilerin memnun kalacağı rahatlığı sağlaması gerekmektedir.

Müşterilerimize verdiğimiz konferans sandalyesi hizmetimizde, geri dönüşler çok olumlu olmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizde rahatlığı ve işlevselliği ön planda tutmaktayız.

Not Almak İçin Özel Üretim Sandalyeler (Konferans Sandalyesi)

Kolçaklı seminer sandalyeleri ürünlerinin olmazsa olmazı, açılabilir masasının olmasıdır. Bu özellik, müşterilerinizin toplantınız boyunca sizlerin verdiği bilgileri not etmesine, gerekli yerlerde kendi evraklarından buldukları bilgilerle sizlere katılmasında yardımcı olacaktır. Sadece su ya da içecek koymak için bile kullanılabilecek bu alanlar, müşterilerinizin memnuniyetini artıracaktır. Okullarda da kullanılabilecek bu masalı koltuklar, öğrencilerin rahatça ders dinlemesini sağlamak için üretilmiştir.

Toplantı Salonuna Özel Sandalyeler

Seminer salonu sandalyesi ürünlerimizi dilerseniz sabitlenebilen dilerseniz taşınabilen olarak tercih edebilirsiniz. Böylece seminer salonunuzun düzenine de karar vermek durumunda kalırsınız. Sabit sandalyelerde koltukların oturma kısımları açılır olarak tasarlayabiliyoruz. Böylece koridorlarda rahatça dolaşılabilecek ve alan darlığı yaşamayacaksınız. Diğer yandan taşınabilen sandalyelerde gerekli sandalye sayısına ulaşıldıktan sonra diğerlerini deponuzda saklayabilirsiniz. Hem küçük toplantı salonlarına uygun olan bu davranış hem de etkinlik ve interaktif öğrenmeyi gerektiren yerlerde de kullanılabilir durumdadır.

Konferans Salonu Koltukları

Aralarında yeterli alanın bırakılması gereken konferans koltuklarında, rahatça hareket edilmesi önemlidir. Sinema koltuklarından farklı olarak, içecek koymak için özel bir bölümleri bulunmamaktadır. Toplantı salonu sandalyesi olarak da bilinen bu tür koltuklarda, esas ilgi konuşmacıda olmalıdır. Böylece toplantı amacına ulaşmaktadır. Ürettiğimiz ve birbirinden güzel renklere sahip olan toplantı salonu sandalyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Bereket ofis olarak 20 yıldır ofis koltukları imalatı gerçekleştiriyoruz, konferans koltuğu imalatı da bu ürünler arasındadır. Farklı renklerde ve özelliklerde konferans koltuğu, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi imalatı gerçekleştirilir.

Üretici firma olmamızdan dolayı konferans koltuğu parçaları tek veya toplu olarak satışı gerçekleştirilmektedir. Her türlü konferans koltuk yedek parçaları için iletişime geçiniz.

Firmamız imalatını yapmış olduğu konferans koltukları sipariş üzerine özel ürettiği için yapılan tüm ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Konferans koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Bu süre sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Üretimini yapmış olduğumuz konferans koltukları, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi modelleri TSE belgeli malzemelerden üretilip imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Hazırda konferans koltuğu bulundurmayıp siparişle beraber üretim yaptığımız için sizin talep edeceğiniz renklerde ve özelliklerde üretilir.

İmalatını yaptığımız konferans koltukları için ücreti karşılığında montaj hizmeti vermekteyiz. Müsait olunması durumunda hariçten ücreti karşılığında montaj hizmeti verilmektedir.

Konferans koltukları gövdesi metal üzerine poliüretan sünger dökümü yapılmaktadır. Bu işlem metal kalıplar içinde yapıldığı için kalıpların ölçüleri değiştirilmemektedir.

Konferans salonlarında ki mevcut konferans koltukları için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre konferans koltuk tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Konferans koltuğu İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Konferans koltuğunu montajsız şekilde sipariş verebilirsiniz.