Menü
Sepetiniz

Hilton Konferans Sandalyesi

hilton-konferans-sandalyesi
Yeni

Hilton konferans sandalyesi, seminerlerde dinleyicilerin konferans esnasında not almalarına imkan sağlar. Konferans sandalyesi gövdesi metal profilden oluşup yüzeyi elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Seminer sandalyesi oturak ve sırt kısmı rahat oturum için sünger ile döşenmektedir. Konferans sandalyesi yazı tablası sandalyeye sabit olarak yapılmıştır. Yazı tablasının sabit olması hem sağlamlık açısından hemde not alma esnasında dinleyicilerin rahat not almalarına imkan sağlar. Yazı tablalı konferans sandalyeleri imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Yazı Tablalı Konferans Sandalyeleri İmalatı

Yazı tablalı konferans sandalyeleri stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Seminer sandalyesi müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özelliklerde ve adette üretilir. Kişiye özel olan seminer sandalyesi özel üretim ürünlerde iade olmaması sebebiyle sipariş verilen ürünlerde iptal ve iade mümkün değildir. Konferans sandalyeleri imalatı süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluğuna göre değişmektedir. İstenilen renklerde konferans sandalyesi imalatı yapılır.

Konferans Sandalyeleri Teslimi

Konferans sandalyesi teslimi imalat adresimizden gerçekleşmektedir. Sipariş sayısına veya toplam tutara göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde teslimatlar nakliye firmaları ile yapılır. Taşıma bedeli ürün tesliminde alıcı tarafından karşılanır. Yüksek adette sipariş verilmesi durumunda özel tasarım konferans sandalyeleri imalatı yapılır. Konferans koltukları sayısı ve yapılacak işlemler dikkate alınarak konferans koltuğu tamiri yapılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi