Menü
Sepetiniz

Efes Konferans Sandalyesi

efes-konferans-sandalyesi
Yeni

Efes konferans sandalyesi imalatı firmamız tarafından yapılmakta olup istenilen renklerde ve özelliklerde hazırlanır. Konferans salonlarında zemine sabitlemeden ihtiyaç halinde depodan çıkarılıp kullanılabilecek bir ürün arayanlar için ideal bir konferans sandalyesidir. Modern tasarımı, insan omurgasına uyumlu ergonomik yapısı ve kaliteli döşemesiyle tamamen birinci sınıf bir ürün olup uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Yazı tablasının sabit olmayıp yan tarafa katlanmasıyla hem sandalyeye oturma esnasında hiç bir şeye takılmaz hemde lazım olmadığı zaman normal bekleme sandalyesi olarak da kullanabilirsiniz.

Efes Konferans Sandalyesi Özellikleri ve İmalatı

Efes konferans sandalyesi gövdesi metal iskelet üzerine poliüretan süngerle kaplı olup oldukça sağlam bir gövdesi vardır. Konferans koltuğu ayağı elips profil metalden hazırlanmış olup yüzeyi hem paslanmayı engellemek hemde hoş görünüm için parlak krom ile kaplanır. Koltuğun sağ kolunun önüne yazı tablası takılabilmesi için metal aparat monte edilir.

Konferans sandalyesi hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Konferans sandalyesi renkleri, özellikleri ve sayısı müşterinin talebi doğrultusunda hazırlanır. Konferans sandalyesi imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Konferans sandalyeleri üretim süresi ortalama 1 hafta olarak hesap edilmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve üretim kapasite durumuna göre değişmektedir.

Konferans Sandalyesi Teslimatı

Konferans sandalyesi teslimi firma adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan konferans sandalyesi paketlenerek gönderim yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Yüksek adetli alımlarda özel tasarım konferans koltuğu ve konferans sandalyesi imalatı gerçekleştirilir. Konferans koltukları sayısı ve yapılacak işlemler dikkate alınarak konferans koltuğu tamiri yapılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi