Menü
Sepetiniz

Konferans koltuğu firmamız hakkında

Bereket koltuk  yaklaşık 20 yıldır ofis koltuklarının (konferans koltuk) imalatını yapıp Türkiye iç pazarına toptan satışa sunarak başladı. Ofis koltuklarının zorlu şartlarına rağmen üretim kapasitesini her geçen gün arttıran firmamızın tercih edilmesi ve daha başarılı işlere imza atmasının bir tesadüf olmadığını düşünüyoruz. İmalatta ilk öncelik kaliteli yedek parça, titiz işçilik olduğunu savunan firmamız, bunun neticesini ilk toptan satış Çağlayan piyasasından almıştır. İlk başlarda firmalara kendini kabul ettirmekte zorlanan BEREKET KOLTUK ürünlerinde kaliteden ödün vermemesi modern modelleri ile firmaların tercihleri arasında olmuştur. Zamanla toptan satış ile beraber perakende sektöründe de hizmet vermeye başlayan firmamız, geçen bu süre zarfında tamamen perakendeye yönelmiştir.


Şimdi konferans koltuk imalatı için özel bir bölüm oluşturan Bereket Koltuk, standartlarının altına düşmeden, kaliteden ödün vermeden toptan satış yaptığı konferans koltuğunu perakende olarak toptan fiyatlardan satışa başlamıştır

.

Konferans koltukları online satış yapan firma oldukça fazladır, peki siz nasıl ayırt edeceksiniz? Öncelikle firmanın imalatını gezme imkanınız varsa görmenizi tavsiye ederim. Firmadan konferans koltuk numunesi isteyin, numune üzerinden pazarlığınızı yapın. Çünkü resim insanı aldatıyor, siz sadece resimde konferans koltuklarının ön cephesini görüyorsunuz. Konferans koltuğunun sünger kalınlığı, iç kısmında kullanılan metal profillerin ölçülerini kalınlıkları oldukça önemlidir.


Kaliteyi sadece ve sadece koltuğun fiyatına bakarak değerlendirmeyin, Uygun FİYATA aldığınızı düşündüğünüz sinema koltuklarını kullandıkça çıkaracağı tamirat masraflarıyla hesap ederek gerçek maliyetini çıkarmalısınız. Firmamız Kendi üretimi olan konferans koltuklarına 2 yıl garanti vermektedir. Ürünlerimizde TSE belgeli malzeme kullanılmaktadır.


Üretimin verdiği avantajı da kullanarak istenilen modeli özelikte konferans koltuğu imalatı yapılmaktadır. Ar-ge de bulunan tasarım ekibi onu geçen gün konferans salonlarına uygun, şık ve ergonomi konferans koltuğu için büyük çaba sarf ediyorlar. Konferans koltuğu montajında profesyonel ekibimizle Türkiye geneline ziyaretinde yurt dışına montaj HİZMETİ vermekteyiz. Projeli işler için özel fiyatlar geçerlidir, lütfen projeli çalışmalarda ayrıca Teklif isteyiniz. İstanbul içine nakliye teslimat firmamızın montaj ekibi tarafından konferans koltuğu modelleri özelliğine göre 4 ile 5 iş gününde teslim edilmektedir.