Menü
Sepetiniz

Konferans Seminer Koltuğu

konferans-seminer-koltugu
Yeni

Seminer Koltuğu Özellikleri

Konferans seminer koltuğu, Vip konferans koltuğu grubundan olup imalat ve satış firmamıza aittir. Konferans koltuk üretiminde kullanılan ham madde ve malzemeler TSE belgeli olup tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Seminer koltukları istenilen renk deri veya kumaş olarak üretilir. Üretim adresimiz İstanbul Güngören olup Türkiye geneli konferans koltuk gönderilerimiz ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Vip konferans koltuğu döşemesinde, kollar ve sırt kısmının arkası masif ahşaptan yapılmaktadır. Ahşap yüzeyi talebinize göre renkte cila ile kaplanır. Kollarının alt kısmı koltuğun renginden deri veya kumaş ile döşenerek kapatılmaktadır. Konferans koltukları sırt ve oturak derisi önce süngerle lamine edilir. Daha sonra lamineli deri veya kumaş koltuğun kalıplarına göre kesilerek dikiş işlemi için makinelere gönderilir. Modele göre dikiş ve kalıpların birleştirilmesi yapılarak koltuğa giydirme işlemi yapılarak montajı yapılacak adrese gönderilmek üzere paketlenir.

Konferans Seminer Koltuğu Montajı ve Teslimatı

Konferans koltukları montaj hizmetimiz de mevcuttur. Montaj hizmeti, sipariş miktarı veya tutarına göre, montaj adresine göre ücretli veya ücretsiz montaj hizmeti sunulmaktadır. Konferans seminer koltuğu, hazırda bulunmayıp siparişle üretime alınmaktadır. Siparişiniz doğrultusunda konferans koltukları üretimi gerçekleştirilir. Bundan sebep üretime alınan her model özel üretimdir. Alıcının siparişi doğrultusunda üretilen bu özel ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir. Konferans üretim süresi ortalama 10 gün sürerken Vip model olan konferans seminer koltuğu modelimizin üretim süresi daha fazla olmaktadır. Bu sürenin fazla olma sebebinin başında işçiliğin çok fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Sipariş miktarı, iş yoğunluk durumu, sipariş verilen ürünün ham maddesinin stokta bulunma durumuna göre de teslim süresi değişmektedir.

Konferans koltuğu teslimatı, İstanbul içine sipariş sayısına veya toplam tutara göre, teslim adresine ve iş yoğunluk durumuna göre firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Gönderi ücreti alıcı tarafından ödenir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi