Menü
Sepetiniz

Konferans Koltukları Fiyatları

konferans-koltuklari-fiyatlari-yazi-tablali-martin
Yeni

Martin konferans koltukları fiyatları imalatı firmamız tarafından yapıldığı için uygun olup imalatında spot malzeme veya yedek parça kullanılmamaktadır. Martin konferans koltukları konferans ve seminer salonlarında en çok tercih edilen modellerden biridir. Dinleyicilerin notlarını alabilmeleri için koltuğa kollara içten çıkmalı yazı tablası monte edilmiştir. Konferans salonu koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilip istenilen renklerden, özelliklerden ve sayıdan üretilir. Konferans koltuğumuz piyasada uygun fiyatlı olarak satılan rom konferans koltuğu modeline göre sırtı 10 santim daha uzun olmaktadır. Martin konferans koltuğu sırtının daha uzun olması, insan omurgasına uygun formda üretilmiş olması, sağlamlığı ve kaliteli döşeme işçiliğiyle konferans salonu koltukları olarak çok sık tercih edilmektedir. Bu modeli özel kılan bir diğer neden ise kollarının koltuk kumaşıyla kapatılması ve kolların içinden yazı tablası çıkmasıdır. Böylelikle yazı tablası için ilave bir alana ihtiyaç olmadan, dinleyicileri rahatsız etmeden ihtiyaç halinde yazı tablası kolun içinden çıkarak kullanılabilecektir. Bu ve buna benzer çözümler sunan firmamız konferans salonları ve seminer salonları için özel tasarım seminer koltukları imalatı gerçekleştirmektedir.

Martin Konferans Koltukları Fiyatları İmalatı ve Ölçüleri

Martin konferans koltuklarının gövdesi metal profillerden hazırlanıp üzerine poliüretan ile kaplanması için kalıplara konulmaktadır. Hazırlandığı zaman 55 dansite yoğunlukta olan konferans koltuğu döşemesine alev almaz özellikte kumaş ile döşeme yapılır. Konferans koltuk ayağı 40*60 ölçüsünde metal profilden hazırlanmaktadır. Profil et kalınlığı ise 1,5 mm tercih edilir, çünkü ayak ne kadar sağlam ve mukavemetli olursa konferans koltuğu o kadar sağlam ve uzun ömürlü olur. Koltuk ayağının yüzeyi elektrostatik toz boya ile kaplanarak hem ayağın boya ile daha güzel görünümü sağlanır hemde paslanmaya karşı önlem alınarak ayağın uzun ömürlü olması sağlanır. Seminer koltukları oturak ve sırt arka kısımları plastik ebiyes kapaklar ile kapatılarak koltuk döşemesi tamamlanmış olur. Konferans koltuk kollarının çevresi koltuğun kendi renginden döşenebileceği gibi döşeme yapmadan da kullanılabilir. Çünkü metal kol zaten elektrostatik toz boya ile kaplandığı için koltukta uyumsuz bir görünüm olmaz.

Konferans koltuğu ölçüleri; konferans koltuğu oturak ve sırt genişlik ölçüsü 48 santim gelmektedir. Konferans koltuğu montajı tamamlandığı zaman iki kol dahil sağdan sola mesafe 60 santim gelmektedir. Koltuğun montajlı halde yerden sırt yükseklik ölçüsü 100 santim gelir. Koltukların peş peşe dizilmesi halende hesap edilmesi gereken standart mesafe 100 santimdir, ancak yer sıkıntısı olan mekanlarda bu mesafe en fazla 90 santime kadar düşülebilir. Her bir kol genişliği 5 santim gelmekte olup konferans salonu koltukları yerleşiminde gereken koltuk sayısına bu hesaplama ile bulabilirsiniz.

Konferans Koltukları İmalatı

Konferans koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilip istenilen renklerden ve özelliklerden imalat yapılır. Hazırda konferans salonu koltukları bulundurmadığımız için tüm ürünlerimiz siparişle beraber üretilir. Tamamen kişiye ve mekana özel üretim olan konferans koltuklarında özel imalat olması sebebiyle iade ve değişim mümkün değildir. Seminer koltukları imalatı için öncelikle bir zamana ihtiyaç vardır. Bu süre ortalama 1 hafta olarak hesap edilmelidir. Ancak sipariş sayısına, koltuğun modeline, yedek parça stok durumuna ve üretim kapasite durumuna göre imalat süreleri değişmektedir. Sıfırdan üretim yapılacağı için seminer koltuğunda ahşap kol üstü, plastik kol üstü, içten çıkmalı yazı tablası, bardaklık ve benzeri bir çok özellik ilave edilebileceği gibi değiştirilebilir. Seminer koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Konferans Koltukları Teslimatı ve Montajı

Konferans koltukları teslimatı firmamız imalat adresinden tarafından yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar ve montaj hizmeti firmamız tarafından karşılanabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda üretimde hazırlanan konferans koltuğu paketleme işlemi yapılarak nakliye firmasıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Firmamız bizden alınmasa dahi konferans koltuğu montaj hizmeti sunmaktadır. Konferans koltukları için yapılacak işlemler göre konferans koltuğu tamiri yapılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi