Menü
Sepetiniz

Rom Konferans Koltuğu Kapağı

rom-konferans-koltugu-kapagi
Yeni

Rom konferans koltuğu kapağı, üretimini yaptığımız rom konferans koltukları arkasına takılmaktadır. Konferans koltuğu plastiği mevcutta kurulu olan konferans salonlarındaki koltuk arkalarındaki kapakların kırılması veya çatlama yaparak hoş olmayan görüntüden dolayı istenmektedir. Konferans koltuğu yedek parçaları tek veya toplu halde gönderilmektedir. Rom konferans koltuğu arka kapağı Türkiye'de bulunan tüm rom koltuklarının arka kapaklarına %99 oranında uymaktadır. Konferans koltuğu plastiği esneyen sert plastikten basılmaktadır. Konferans koltuğuna, koltuğun montajından sonra işaretleri bulunan vida yerlerinden vidalanarak tutturulur.

Konferans Koltuğu Tamiri ve Yedek Parçaları

Konferans koltuğu tamirinde konferans koltuğu plastik kapakları ve plastik aksesuarları ihtiyaç olmaktadır. Genelde konferans koltukları montajı yapılırken sayılı miktarda oturak ve arka plastik kapağı teslim edilmektedir. Ayrıca her firmanın konferans koltuğu ölçüleri ve yapısı bir biri ile uyumlu olmayabilir. Konferans koltuğu alırken firmadan yedek parça ve aksesuar teminine ne kadar süre garanti verdiğini öğrenin. Çünkü 5 - 10 lira ucuz olacak diye aldığınız rom konferans koltuğu bir kaç ay sonra öğrenci kullanımından dolayı oturak, arka ve yan küre plastik kapakları çatlayıp kırılabilir. Eğer yedek parçayı her yerden temin edebiliyorsanız uygun olan firmadan kapak temin edebilirsiniz, aksi halde ucuza aldığınız koltuk bir kapak yüzünden piyasa fiyatından daha pahalıya gelebilir.

Bereket ofis imalatçı firma olmamızdan sebep rom konferans koltuğu imalatı yapıldığı gibi plastik yedek parça ve aksesuarları konusunda da tek veya toptan satışımız mevcuttur. İmalat adresimiz İstanbul'da bulunup İstanbul dışına gönderim, teslimat ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi