Menü
Sepetiniz

Seminer Salonu Koltuğu

seminer-salonu-koltugu
seminer-salonu-koltugu
Yeni
seminer-salonu-koltugu
seminer-salonu-koltugu

Seminer salonu koltuğu, hareketli yazı tablası, zemine sabit olmayıp ihtiyaç halinde yer değiştirebilme özelliğiyle ve modern görünümü ile konforuyla üst düzey seminer salonlarında sık tercih edilirler. Seminer koltuğu oturumu oldukça rahat olup bu özelliği insan omurgasına uygun formda basılan monoblok tahta ile sağlanmaktadır. Seminer koltuğu döşemesi temizliği kolay olup sağlam yapıda deri tercih edilmiş olup istenilen renklerde deri veya alev almaz kumaş ile döşenmektedir. Seminer koltuğunda açılıp kapanabilen yazı tablası mevcut olup ihtiyaç halinde dinleyicilere rahatlıkla not alma imkanı sunar. Koltuğun seyyar olması ile mekana uygun şekilde dizilebilir, ayrıca kullanılmayacağı zaman depoya kaldırılarak salonu farklı işlemler içinde kullanabilirsiniz.

Seminer Salonu Koltuğu Özellikleri

Seminer salonu koltuğu gövdesi monoblok kontra tahtadan üretilmektedir. Koltuğun rahatlığı insan omurgasına uygun formda basılan tahtadan kaynaklanmakta olup süngerler ile ilave konfor ve bel desteği sağlanmaktadır. Döşemede kullanılan süngerler konuma göre farklı kalınlıklarda olsa bile yoğunluk olarak en az 28 dansite sünger tercih edilir. Seminer koltuk yüzey döşemesinde temizliği ve bakımı kolay yapılabilen birinci sınıf suni deri kullanılmakta olup müşterinin talebine göre farklı renklerde deri veya alev almaz özellikli kumaş ile döşeme yapılır. Seminer koltuk ayağı elips profil metalden hazırlanmaktadır. Metalin yüzeyi elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Ayağın kol kısmına yazı tablası monte edilebilecek şekilde ayarlanmıştır. Yazı tablası hareketli olup kullanılmadığı zaman kapatılarak koltuğa oturuma sıkıntı çıkamamaktadır.

Seminer Koltuğu İmalatı

Seminer koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Hazırda bulunmayıp tamamen siparişle beraber üretilir. Sayfamızda bulunan tüm ürünler mekana, kişiye özel olarak üretilmektedir, bu şekilde özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Seminer koltuk döşemesinde birinci sınıf suni deri kullanılmaktadır. Talep edilen renklerde deri veya alev almaz çeşitte kumaş ile döşeme yapılır. Seminer koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Seminer koltuk imalatı için ortalama 1 hafta süreye ihtiyaç vardır. İmalat süresi sipariş sayısına, sipariş verilen ürünün özelliklerine, yedek parça stok durumuna ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Seminer koltuk yedek parçaları tek veya toplu halde satışı yapılmaktadır. Ayrıca konferans koltuğu yapılacak işleme ve sayısına göre konferans koltuk tamiri yapılmaktadır.

Seminer Koltuk Teslimi ve Montajı

Seminer koltukları teslimi firma adresimizden yapılmakta olup sipariş sayısına göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar ve koltuk montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı alımlarda üretimi gerçekleşen seminer koltuğu gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmalarıyla alıcıya gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. İstanbul dışına veya yurt dışına konferans koltuk montajı hizmeti ücreti karşılığında yapılır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi