Menü
Sepetiniz

Konferans Koltuğu Teslimat Bilgileri

-Ödeme ve Teslimat


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak


Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz


2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile


Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.


3) Sipariş Bedeli İadesi 


Siparişlerinizi olası sebeplerle bizim tarafımızdan iptali durumunda; Bereket Ofis koltukları üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, iadenin olabilmesi için sipariş verilen ürün ile ilgili üretim aşamasına geçilmemiş olması gerekir. SAYFAMIZDA BULUNAN ÜRÜNLER STOKTA BULUNMAYIP SİPARİŞ ÜZERİNE HAZIRLANMAKTADIR. BU ÜRÜNLER SİPARİŞ VEREN KİŞİ YADA KURUMUN TALEBİ DOĞRULTUSUNDA İSTENİLEN RENK VE/VEYA ÖZELLİKTE KİŞİYE ÖZEL HAZIRLANACAĞI İÇİN ÖZEL İMALATLI ÜRÜNLERDE İADE OLMAMAKTADIR.


4) Teslimat 


Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin imalat süresi ortalama 1 haftadır. Teslim süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde / yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 


Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen sipariş esnasında bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 


Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler bulunduğunuz ilin ambar nakliye firmalarından en uygun olanıyla gönderilecektir. Nakliye taşıma ücreti alıcı tarafından ödenir. 


Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.


5) Ödeme Takibi


Sipariş verilen ürün ve/veya ürünlere ait yapılması gereken ödemelerin tamamı hesaba yatırılmadığı takdirde sipariş imalata alınmaz.


Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 


Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.


Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 


Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 6)Lütfen dikkat ediniz!


Sevkıyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız taşıma firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız taşıma firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 


Ürün teslim alındıktan sonra kargo taşıma firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 


Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0212 565 78 09 numaralı telefona bildirin ve durumu info@bereketofis.com mail adresine bildiriniz. 


Konferans Koltuğu Teslimat Bilgileri Konferans koltuğu ve konferans koltukları için teslimat bilgileri. konferans koltuğu, konferans koltukları, teslimat bilgileri.