Menü
Sepetiniz

Konferans Koltuğu Yazı Tablalı

konferans-koltugu-yazi-tablali-rom
Yeni

Rom Konferans koltuğu yazı tablalı olarak hazırlanmıştır. En çok tercih edilen rom konferans koltuğu kol altı kendi kumaşıyla kapatılarak kolun içinde yazı tablası çıkacak şekilde üretilmiştir. Konferans veya seminer salonlarında dinleyicilerin ihtiyaç halinde kolun içinden yazı tablasını açarak rahat not almalarını sağlar. Konferans salonlarında en çok talep edilen şey konferans koltuğunun yazı tablası olmasıdır. Ancak yazı tablası hem yer kaplamamalı hemde ihtiyaç halinde kullanılabilmelidir. Bu ihtiyaçtan sebep içten çıkmalı yazı tablası rom konferans koltuğuna uyarlandı. Konferans koltuğu yazı tablalı modelinde metal kolların çevresi koltuğun kumaşıyla kapatılmış olup kol üstüne ise açılıp kapanma özellikli sistem ilave edilmiştir. Rom konferans koltuğu döşemesinde alev almaz özellikli micro kumaş kullanılmış olup talep edilen renklerde ve özelliklerde kumaş ile üretim yapılmaktadır. Konferans koltuğu oturak ve sırt gövdesine 55 dansite yoğunluğunda poliüretan sünger kullanılmaktadır.

Rom Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Özellikleri ve Ölçüleri

Rom yazı tablalı konferans koltuğu gövdesi metal profil üzeri poliüretan sünger ile kaplıdır. Konferans koltuk ayağına kullanılan profil 40*60 mm ölçüsünde ve 1,5 mm et kalınlığındadır. Metal ayak elektrostatik toz boya ile boyanarak hem kötü bir görüntü oluşması önlenmiş hemde uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Rom konferans koltuğu kolları yine kendi kumaşıyla kapatılarak koltuğa bir bütünlük kazandırılır. Kolun içinden yazı tablası çıkması için kol üstü mekanizma ile açılıp kapanabilecek şekilde ayarlanır. Kol üstü masif ahşap seçilmiş olup daha uygun fiyatlı olması için plastik de tercih edilebilir. Konferans koltuğu oturak ve sırt arka kısımları plastikler ile kapatılmıştır.

Rom yazı tablalı konferans koltuğu ölçüleri; oturak ve sırt genişlik ölçüsü; 48 santim olup montajı tamamlanınca kollar dahil soldan sağa ölçü 60 santim gelmektedir. Montajlı halde sırtın yerden yüksekliği 90 santim gelmektedir. Konferans koltukları montajında önden arkaya olması gereken mesafe iki sırt arası 100 santim olmalıdır, ancak kısıtlı yer söz konusu olduğunda mesafe en fazla 90 santime çekilebilir. Bu ölçüye göre yerleşim yapıldığında ihtiyaç olan konferans koltuğu sayısı belirlenir.

Konferans Koltuğu İmalatı

Konferans koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Hazırda ürün bulundurmadığımız için tüm konferans koltukları siparişle beraber üretilir. Tamamen kişiye veya mekana göre özel olarak üretilen konferans koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir. Konferans koltukları imalatı için zamana ihtiyaç vardır, bu süre ortalama 1 hafta olmaktadır. Ancak konferans koltuk sayısına, konferans koltuğu modeline, yedek parça stok durumuna ve üretim kapasite durumuna göre değişebilmektedir. Tamamen sıfırdan üretim yapılacağı için konferans koltuklarında açık kol, kapalı kol, yazı tablası, bardaklık, ahşap kol gibi daha bir çok seçenek ilave edilebileceği gibi çıkarılabilir.

Konferans Koltuğu Teslimi ve Montajı

Konferans koltuğu teslimi firmamızın İmalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi alımlarda sayı dikkate alınarak konferans koltuğu teslimatı ve montajı firmamız tarafından gerçekleştirilir. İstanbul dışı alımlarda konferans koltukları teslimatı taşıma firmalarıyla yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Koltuk sayısına ve iş yoğunluk durumuna göre hariçten aldığınız konferans koltukları montajı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca yapılacak işlemlere göre konferans koltuğu tamiri yapılır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi