Menü
Sepetiniz

Toplantı Salonu Koltuğu

Toplantı Salonu Koltuğu modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Rahatlığa önem veren firmamız vip konferans koltuğunda üst kalite ham maddeyi kullanmaktadır. Konferans salonu koltuğu ürünümüz tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuğu

Tiyatro koltukları imalat süresi

Toplantı salonu koltuğu ürünü kendi imalatımız olduğu için istenilen renk, miktar ve özellikten üretilmektedir. Teslimat süresi stok miktarına, sipariş miktarına ve iş yoğunluğuna bağlı olarak konferans koltuk 3 ile 4 iş gününde kargo yada en uygun nakliye firmasına teslimatı yapılır.

Konferans koltuğu temizliği için her hangi bir temizlik malzemesi (deterjan, kimyasal temizlik malzemeleri, tiner ve benzeri) kullanılmamalıdır. Toplantı salonu koltuğuna kullanmış olduğumuz döşeme malzemesi sağlamlık açısından oldukça dayanıklı, kir tutmaz ve temizliği kolay koltuk yüzey döşeme malzemeleri kullanılır.

Konferans koltuklarınız kumaş ile kaplanmış ise temizlik için renk vermeyen hafif ıslatılmış bir bez ile yada varsa temizlik robotlarıyla temizlenir.

Konferans Koltuklarının Temizliği

Seminer salonu koltuğunuz deri döşeme ile kaplanmış ise; sabun köpüğüyle nemlendirilmiş kumaş ile yada koltuk üzerindeki kirleri çıkarmaya yarayan ithal temizlik spreyiyle temizlemeniz gerekmektedir.

Tiyatro koltuklarının çalışan aksamı için herhangi bir kuru yada sıvı yağlama kullanılmaktadır. Çalışmayan sinema koltuğunuz için zorlama yapmadan ve her hangi bir yağlama işlemine girişmeden evvel teknik servisimizle irtibata geçiniz.

Telefon: 0212 565 78 09

Gsm: 0532 725 07 46

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi