Menü
Sepetiniz

Konferans Koltukları

Tiyatro salonu koltukları fiyatları imalatçı olmamız sebebiyle oldukça uygun çıkmaktadır. Tiyatro koltukları gerek görsel tasarımı gerek sağlam ve konforlu oturum yapısı ile üst düzey modern tiyatro salonları için tercihleriniz arasında olsun. Tiyatro koltuğu gövdesi metal profillerden hazırlanmış o..
Dolfin toplantı salonu koltuğu modern tasarımı, rahat ve ergonomik oturumu, sağlamlığı ve kaliteli işçiliğiyle üst düzey toplantı salonları için özel üretilmektedir. Toplantı salon koltuğu teknik şartnameyi sağlamakta olup gövdesi 55 dansite yoğunlukta poliüretan süngerden oluşup döşemesinde alev al..
Rom ucuz konferans koltuğu, ihalelerde bir çok şartnameye uygun özellikte olup firmamız tarafından imalatı yapılmaktadır. Rom konferans koltuğunun ucuz olması imalatçı firma olmamızla beraber koltukta ahşap veya poliüretan kol üstü, yazı tablası, kolda bardaklık ve daha bir çok özelliğin olmamasıdır..
Ucuz konferans koltukları ürünümüz tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuğu 2 yıl firmamız garantisi altındadır.Konferans koltukları ürünlerimizin hiçbir modelinde spot ve ikinci kalite yedek parça ve aksesuar malzeme kullanılmamaktadır, ufak fiyat farkı için siz..
Dolfin ucuz seminer koltuğu üst düzey konferans, tiyatro ve seminer salonları için özel tasarlanmıştır. Modern görünümü, rahat ve ergonomik oturum yapısı, birinci sınıf malzeme ile kaliteli döşemesi ile vip sınıfında bir seminer koltuk modeli olup sizinde salonunuzda tercihiniz olacaktır. Poliüretan..
Aras vip konferans koltuğu isminden de anlaşılacağı gibi üst düzey tiyatro ve konferans salonları için tasarlanmış üst düzey bir konferans koltuğu modelidir. Konferans koltuğu gövdesinin imalatında insan vücuduna uygun formda hazırlanıp yüzeyi 55 dansite yoğunlukta poliüretan sünger ile kaplanır. Ko..
Gösterilen: 25 ile 30 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)

Bereket ofis olarak konferans koltukları, üretimi yapmaktayız. Her model konferans salonu koltuğu modellerini ve en ucuz fiyatlarını bizde bulabilirsiniz. Tüm konferans koltuk modellerimiz TSE belgeli olup üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Türkiye geneli ve yurt dışı konferans koltuğu montajı hizmetimiz mevcuttur. Konferans seminer koltuğu İstanbul içi nakliye ve montaj firmamıza ait olup, İstanbul dışı için nakliye ve montaj şartları hakkında bilgi alınız.

Seminerler ve konferanslar, bir ya da birden çok konuşmacının olduğu toplantılardır. Bu toplantılarda rahatlık çok önemli olsa da esas ilginin anlatıcı üzerinde olması gerekmektedir. Kaliteli ve uygun şekillerde üretilmiş olan konferans koltuklarımız sayesinde, sizler de iş yerlerinizde ya da okullarınızda rahatlığı ön plana çıkartarak toplantılar düzenleyebilir ve etkileşim alarak ilerleyebilirsiniz.

Konferans Koltuklarında Rahatlığının Etkisi

Konferans koltukları, iş yapmak istediğiniz müşterilerinizin rahat olmasını sağlayan fakat aynı zamanda omurgasını desteklemelidir.

Konferans koltuklarında aranması gereken özellikler:

• Amacına uygun üretilmiş olması,

• Kaliteli kumaş ve iç ürünlerin kullanılarak yapılması,

• Uzun süre kullanılabilecek ve eskimeyecek iskelete sahip olması,

• Müşterilerin memnun kalacağı rahatlığı sağlaması gerekmektedir.

Müşterilerimize verdiğimiz konferans sandalyesi hizmetimizde, geri dönüşler çok olumlu olmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizde rahatlığı ve işlevselliği ön planda tutmaktayız.

Not Almak İçin Özel Üretim Sandalyeler (Konferans Sandalyesi)

Kolçaklı seminer sandalyeleri ürünlerinin olmazsa olmazı, açılabilir masasının olmasıdır. Bu özellik, müşterilerinizin toplantınız boyunca sizlerin verdiği bilgileri not etmesine, gerekli yerlerde kendi evraklarından buldukları bilgilerle sizlere katılmasında yardımcı olacaktır. Sadece su ya da içecek koymak için bile kullanılabilecek bu alanlar, müşterilerinizin memnuniyetini artıracaktır. Okullarda da kullanılabilecek bu masalı koltuklar, öğrencilerin rahatça ders dinlemesini sağlamak için üretilmiştir.

Toplantı Salonuna Özel Sandalyeler

Seminer salonu sandalyesi ürünlerimizi dilerseniz sabitlenebilen dilerseniz taşınabilen olarak tercih edebilirsiniz. Böylece seminer salonunuzun düzenine de karar vermek durumunda kalırsınız. Sabit sandalyelerde koltukların oturma kısımları açılır olarak tasarlayabiliyoruz. Böylece koridorlarda rahatça dolaşılabilecek ve alan darlığı yaşamayacaksınız. Diğer yandan taşınabilen sandalyelerde gerekli sandalye sayısına ulaşıldıktan sonra diğerlerini deponuzda saklayabilirsiniz. Hem küçük toplantı salonlarına uygun olan bu davranış hem de etkinlik ve interaktif öğrenmeyi gerektiren yerlerde de kullanılabilir durumdadır.

Konferans Salonu Koltukları

Aralarında yeterli alanın bırakılması gereken konferans koltuklarında, rahatça hareket edilmesi önemlidir. Sinema koltuklarından farklı olarak, içecek koymak için özel bir bölümleri bulunmamaktadır. Toplantı salonu sandalyesi olarak da bilinen bu tür koltuklarda, esas ilgi konuşmacıda olmalıdır. Böylece toplantı amacına ulaşmaktadır. Ürettiğimiz ve birbirinden güzel renklere sahip olan toplantı salonu sandalyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Bereket ofis olarak 20 yıldır ofis koltukları imalatı gerçekleştiriyoruz, konferans koltuğu imalatı da bu ürünler arasındadır. Farklı renklerde ve özelliklerde konferans koltuğu, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi imalatı gerçekleştirilir.

Üretici firma olmamızdan dolayı konferans koltuğu parçaları tek veya toplu olarak satışı gerçekleştirilmektedir. Her türlü konferans koltuk yedek parçaları için iletişime geçiniz.

Firmamız imalatını yapmış olduğu konferans koltukları sipariş üzerine özel ürettiği için yapılan tüm ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Konferans koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Bu süre sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Üretimini yapmış olduğumuz konferans koltukları, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi modelleri TSE belgeli malzemelerden üretilip imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Hazırda konferans koltuğu bulundurmayıp siparişle beraber üretim yaptığımız için sizin talep edeceğiniz renklerde ve özelliklerde üretilir.

İmalatını yaptığımız konferans koltukları için ücreti karşılığında montaj hizmeti vermekteyiz. Müsait olunması durumunda hariçten ücreti karşılığında montaj hizmeti verilmektedir.

Konferans koltukları gövdesi metal üzerine poliüretan sünger dökümü yapılmaktadır. Bu işlem metal kalıplar içinde yapıldığı için kalıpların ölçüleri değiştirilmemektedir.

Konferans salonlarında ki mevcut konferans koltukları için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre konferans koltuk tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Konferans koltuğu İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Konferans koltuğunu montajsız şekilde sipariş verebilirsiniz.