Menü
Sepetiniz

Konferans Koltukları

Soft konferans salonu koltukları kalitesi, modern görünümü, konforuyla üst düzey konferans ve tiyatro salonlarında en çok tercih edilen koltuklar arasında olmaktadır. Konferans koltuk gövdesi insan omurgasına uygun formada hazırlanmaktadır. Dinleyicilerin rahatlıkla kullanacağı, sizinde uzun süreler..
Konferans sandalyesi modelimiz metal profil iskeletten oluşup, not almak için yan taraf da hareketli, açılıp kapana bilen tabla vardır. Konferans sandalyeleri yazı tablasının hareketli olması sayesinde kullanılmadığı zaman sandalyelerinin üst üste istiflenip stoklanmasına imkan sağlamaktadır. Semine..
Seminer Koltuğu ÖzellikleriKonferans seminer koltuğu, Vip konferans koltuğu grubundan olup imalat ve satış firmamıza aittir. Konferans koltuk üretiminde kullanılan ham madde ve malzemeler TSE belgeli olup tüm ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Seminer koltukları istenilen renk d..
Soft seminer koltuğu, modern görünümü, rahat oturumu, sağlam yapısı ve kaliteli işçiliğiyle üst düzey seminer salonlarında en çok tercih edilen modellerden biridir. Seminer salonu koltukları imalatı firmamız tarafından yapılıp istenilen renklerde, özelliklerde ve sayıda üretilir. Seminer koltuk süng..
Seminer salonu koltuğu, hareketli yazı tablası, zemine sabit olmayıp ihtiyaç halinde yer değiştirebilme özelliğiyle ve modern görünümü ile konforuyla üst düzey seminer salonlarında sık tercih edilirler. Seminer koltuğu oturumu oldukça rahat olup bu özelliği insan omurgasına uygun formda basılan mono..
Seminer sandalyeleri, seminer salonlarında ihtiyaç halinde çıkarılıp kullanılması için ve ihtiyaç olmadığı durumunda ise depoda rahatlıkla üst üste istiflenmesi gibi talepler düşünülerek tasarlanmıştır. Seminer koltuğu gövdesi oldukça sağlam bir malzeme olan monoblok ahşap tahtadan üretilmektedir. B..
Form seminer sandalyesi ürünümüzün tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuğu 2 yıl firmamız garantisi altındadır.Konferans sandalyesi ürünlerimizin hiçbir modelinde spot ve ikinci kalite yedek parça ve aksesuar malzeme kullanılmaktadır, ufak fiyat farkı için sizde..
Aras sinema koltuğu oval hatları, modern görünümü ve sağlam yapısı ile sinema ve tiyatro salonlarında üst düzeyde koltuk arayanlar için tasarlanmıştır. Sinema koltuğu gövdesi ihale şartnamelerine uygun olarak hazırlanmış olup metal gövde üzerine 55 dansite yoğunlukta poliüretan sünger ile kaplanmışt..
Martin sinema ve konferans koltuğu konferans salonlarında en çok talep edilen modellerden biridir. Konferans salonu ihalelerinde istenen şartlara uygun olan ve DMO konferans koltuğu kriterine sağlayan modelin imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Sinema ve konferans koltuğu metal gövdesi ve ..
Dolfin sinema ve konferans koltukları, modern görünümü, konforu ve kaliteli işçiliğiyle üst düzey sinema, tiyatro ve konferans salonlarına uygun hazırlanmıştır. Gerek malzeme gerekse işçilik olarak tamamen birinci sınıf bir üründür. Gövdesi metalden oluşup yüzeyi dansite yoğunlukta poliüretan sünger..
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)

Bereket ofis olarak konferans koltukları, üretimi yapmaktayız. Her model konferans salonu koltuğu modellerini ve en ucuz fiyatlarını bizde bulabilirsiniz. Tüm konferans koltuk modellerimiz TSE belgeli olup üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Türkiye geneli ve yurt dışı konferans koltuğu montajı hizmetimiz mevcuttur. Konferans seminer koltuğu İstanbul içi nakliye ve montaj firmamıza ait olup, İstanbul dışı için nakliye ve montaj şartları hakkında bilgi alınız.

Seminerler ve konferanslar, bir ya da birden çok konuşmacının olduğu toplantılardır. Bu toplantılarda rahatlık çok önemli olsa da esas ilginin anlatıcı üzerinde olması gerekmektedir. Kaliteli ve uygun şekillerde üretilmiş olan konferans koltuklarımız sayesinde, sizler de iş yerlerinizde ya da okullarınızda rahatlığı ön plana çıkartarak toplantılar düzenleyebilir ve etkileşim alarak ilerleyebilirsiniz.

Konferans Koltuklarında Rahatlığının Etkisi

Konferans koltukları, iş yapmak istediğiniz müşterilerinizin rahat olmasını sağlayan fakat aynı zamanda omurgasını desteklemelidir.

Konferans koltuklarında aranması gereken özellikler:

• Amacına uygun üretilmiş olması,

• Kaliteli kumaş ve iç ürünlerin kullanılarak yapılması,

• Uzun süre kullanılabilecek ve eskimeyecek iskelete sahip olması,

• Müşterilerin memnun kalacağı rahatlığı sağlaması gerekmektedir.

Müşterilerimize verdiğimiz konferans sandalyesi hizmetimizde, geri dönüşler çok olumlu olmaktadır. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizde rahatlığı ve işlevselliği ön planda tutmaktayız.

Not Almak İçin Özel Üretim Sandalyeler (Konferans Sandalyesi)

Kolçaklı seminer sandalyeleri ürünlerinin olmazsa olmazı, açılabilir masasının olmasıdır. Bu özellik, müşterilerinizin toplantınız boyunca sizlerin verdiği bilgileri not etmesine, gerekli yerlerde kendi evraklarından buldukları bilgilerle sizlere katılmasında yardımcı olacaktır. Sadece su ya da içecek koymak için bile kullanılabilecek bu alanlar, müşterilerinizin memnuniyetini artıracaktır. Okullarda da kullanılabilecek bu masalı koltuklar, öğrencilerin rahatça ders dinlemesini sağlamak için üretilmiştir.

Toplantı Salonuna Özel Sandalyeler

Seminer salonu sandalyesi ürünlerimizi dilerseniz sabitlenebilen dilerseniz taşınabilen olarak tercih edebilirsiniz. Böylece seminer salonunuzun düzenine de karar vermek durumunda kalırsınız. Sabit sandalyelerde koltukların oturma kısımları açılır olarak tasarlayabiliyoruz. Böylece koridorlarda rahatça dolaşılabilecek ve alan darlığı yaşamayacaksınız. Diğer yandan taşınabilen sandalyelerde gerekli sandalye sayısına ulaşıldıktan sonra diğerlerini deponuzda saklayabilirsiniz. Hem küçük toplantı salonlarına uygun olan bu davranış hem de etkinlik ve interaktif öğrenmeyi gerektiren yerlerde de kullanılabilir durumdadır.

Konferans Salonu Koltukları

Aralarında yeterli alanın bırakılması gereken konferans koltuklarında, rahatça hareket edilmesi önemlidir. Sinema koltuklarından farklı olarak, içecek koymak için özel bir bölümleri bulunmamaktadır. Toplantı salonu sandalyesi olarak da bilinen bu tür koltuklarda, esas ilgi konuşmacıda olmalıdır. Böylece toplantı amacına ulaşmaktadır. Ürettiğimiz ve birbirinden güzel renklere sahip olan toplantı salonu sandalyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Bereket ofis olarak 20 yıldır ofis koltukları imalatı gerçekleştiriyoruz, konferans koltuğu imalatı da bu ürünler arasındadır. Farklı renklerde ve özelliklerde konferans koltuğu, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi imalatı gerçekleştirilir.

Üretici firma olmamızdan dolayı konferans koltuğu parçaları tek veya toplu olarak satışı gerçekleştirilmektedir. Her türlü konferans koltuk yedek parçaları için iletişime geçiniz.

Firmamız imalatını yapmış olduğu konferans koltukları sipariş üzerine özel ürettiği için yapılan tüm ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Konferans koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Bu süre sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Üretimini yapmış olduğumuz konferans koltukları, tiyatro koltukları ve konferans sandalyesi modelleri TSE belgeli malzemelerden üretilip imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Hazırda konferans koltuğu bulundurmayıp siparişle beraber üretim yaptığımız için sizin talep edeceğiniz renklerde ve özelliklerde üretilir.

İmalatını yaptığımız konferans koltukları için ücreti karşılığında montaj hizmeti vermekteyiz. Müsait olunması durumunda hariçten ücreti karşılığında montaj hizmeti verilmektedir.

Konferans koltukları gövdesi metal üzerine poliüretan sünger dökümü yapılmaktadır. Bu işlem metal kalıplar içinde yapıldığı için kalıpların ölçüleri değiştirilmemektedir.

Konferans salonlarında ki mevcut konferans koltukları için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre konferans koltuk tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Konferans koltuğu İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Konferans koltuğunu montajsız şekilde sipariş verebilirsiniz.