Menü
Sepetiniz
Konferans Koltukları
Üretimden Direkt Satış
Ürünleri Gör Tüm Ürünler
Yazı Tablalı
Seminer Koltukları
Ürünleri Gör Tüm Ürünler
Sinema Koltukları
Konforlu ve Rahat
Ürünleri Gör Tüm Ürünler
Marka: Bereket Ofis
Ahşap konferans koltukları modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Sırt arka kısmı kollar ile aynı renkte kontradan oluşur...
Marka: Bereket Ofis
Bardaklı Ucuz Konferans koltuğu modelimizin kollarının altı döşemeli olup, kol üstü plastiktir. Stokta konferans koltukları bulundurmadığımız için bar..
Marka: Bereket Ofis
Fileli konferans sandalyesi modelinin iskeleti elektrostatik boyalı metalden olup, sırt dayama kısmı ithal file kumaş ile döşenmektedir. Modern bir gö..
Marka: Bereket Ofis
Konferans koltuğu fiyatları modelimizin kolları döşemesi açık kollu olup, talebe göre kolları kapalı olarak da yapılabilir. Konferans koltuğu kollar..
Marka: Bereket Ofis
Konferans Koltuğu Modelleri ürünün kolları alt kısmı döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Konferans koltuğu kollarının alt kısmı masif ..
Marka: Bereket Ofis
Konferans koltuğu yazı tablalı modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Toplantı salonu koltuğu yazı tablalı ve kol alt kısm..
Marka: Bereket Ofis
Konferans koltukları fiyatları ürünümüzün tüm yedek parça ve malzemeleri Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltukları fiy..
Marka: Bereket Ofis
Konferans salonu koltuğu modelimizin kollarının alt kısmı döşemeli olup demirin çirkin görüntüsü kapatılmıştır. Kol üstü plastiktir, talebe göre cilal..
Marka: Bereket Ofis
Konferans salonu koltuk fiyatları modelimizin kolları tamamen masif ahşaptan olup, yüzeyi cila ile boyanmıştır. Konferans koltuğu üretiminde kullanıla..
Marka: Bereket Ofis
Konferans salonu koltukları ürünümüz tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Toplantı salonu koltukları ürünlerimiz imalat hatasın..
Marka: Bereket Ofis
Konferans sandalyesi modelimiz metal profil iskeletten oluşup, not almak için yan taraf da hareketli, açılıp kapana bilen tabla vardır. Konferans sand..
Marka: Bereket Ofis
Konferans Seminer KoltuğuKonferans seminer koltuğu, Vip konferans koltuğu grubundan olup imalat ve satış firmamıza aittir. Konferans koltuk üretiminde..
Marka: Bereket Ofis
Vip Konferans koltuğu modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Rahatlığa önem veren firmamız vip konferans koltuğunda üst ka..
Marka: Bereket Ofis
Ucuz Seminer Koltuğu modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Rahatlığa önem veren firmamız vip konferans koltuğunda üs..
Marka: Bereket Ofis
Ucuz konferans koltukları ürünümüz tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuğu 2 yıl firmamız garantisi altındadır.K..
Marka: Bereket Ofis
Ucuz Konferans koltuğu modelimizin konferans salonları için kullanıla bilecek en uygun fiyatlı koltuktur. Konferans koltuğunun fiyatının uygun olması..
Marka: Bereket Ofis
Toplantı Salonu Koltuğu  modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü cilalı masif ahşaptır. Rahatlığa önem veren firmamız vip konferans koltuğund..
Marka: Bereket Ofis
Tiyatro koltukları fiyatları modelimizin kolları ahşap olup, kol üstü cila ile boyanmaktadır. Rahatlığa önem veren firmamız tiyatro koltuğunda üst kal..
Marka: Bereket Ofis
Sinema ve konferans koltukları ürünümüz tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuğu üretim hatasına karşı 2 yıl firm..
Marka: Bereket Ofis
Sinema ve konferans koltuğu modelimizin kolları döşemeli olup, kol üstü plastikten oluşmaktadır. Rahatlığa önem veren firmamız sinema ve konferans ko..
Marka: Bereket Ofis
Sinema koltuğu metal iskelet üzerine poliüretan süngerin kalıplarda basılmasından oluşur. Konferans koltuğu kolları kendi renginden kumaş ile döşemeli..
Marka: Bereket Ofis
Seminer sandalyesi ürünümüzün tamamı Türkiye’de üretilip TSE ve İSO belgelerine sahiptir. Konferans koltuğu 2 yıl firmamız garantisi altındadır. ..
Marka: Bereket Ofis
Seminer Sandalyeleri, koltuk modelimizin iskeleti krom kaplamalı metalden olup, oturak ve sırt kısmına 32 dansite yoğunlukta gri sünger kullanılmaktad..
Marka: Bereket Ofis
Seminer Salonu Koltuğu, monoblok kontradan iskelete sahiptir. Seminer koltuğu üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Seminer salonu koltuğu üretim..

Konferans Koltuğu

Sinema ve konferans salonları için seçilecek olan koltuklar özel olmalıdır. Sinemalarda daha çok siyah renkli deri döşemeli geniş ve rahat koltuklar tercih edilir. Konferans sinema koltuklarında uzun süre oturulacağı için kullanıcıların rahat etmeleri önemli olmaktadır. Koltukların rahat olması, katılımcıların programları başından sonuna kadar takip etmesini sağlayacaktır. Sinemalarda rahat olmayan koltuklar, izleyicinin dikkatini dağıtacaktır ve izleyicin aynı salonu bir daha tercih etmeyecektir. Müşteri memnuniyeti için koltukların yapısı her zaman ön plana çıkabilmektedir.

Konferans Koltukları ve Sandalyesi

İnsanlar, konferans salonlarında koltuk yapılarına ve özelliklerine dikkat ederler. Uzun süre oturacakları koltukların rahat olmasını isterler. Konferans koltuğu özellikleri arasında, estetik olması, minder kısmının ortopedik ve ergonomik özelliklerinin bulunması istenmektedir. Üretimlerimizi yaparken, kullanım yerine göre farklı renk ve desenlerde istenilen özelliklerde olmasına özen gösteriyoruz.

Koltuk üreticisi olarak özenli çalışmalar yapıyor ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Konferans koltukları için daha çok mavi ve yeşil renk tonlarındaki döşemeler tercih edilmektedir. Firmaların konferans salonları için ürettiğimiz koltuk çeşitlerini salonda bulunan diğer ürün ve dekor renklerine uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Konferans Koltukları Fiyatları

Koltuk üretiminde kullandığımız, kaplama ürünlerini kullanım yerlerine göre farklı türlerde kullanıyoruz. Kumaş ve deri kaplama ürünleri imalat maliyetini değiştirmektedir. Konferans koltukları fiyatları, kolay temizlenebilen ve leke tutmayan kumaş özelliklerinden dolayı farklı olmaktadır. Ayrıcı koltukların ergonomik yapısı, mekanizma sistemi gibi diğer özellikleri de fiyatlarının farklı olmasını sağlayan kriterler arasındadır. Firmamız, yüzlerce model üretimi yapmakta ve her modelin maliyeti ve satış fiyatı farklı olmaktadır. Aynı model ürünlerde renk farkı fiyat değişkenliği oluşturmamaktadır. Fiyatlar koltuğun modeline ve kullanılan malzeme türüne göre değişmektedir.

Konferans Koltuk Modelleri

Konferans salonları için ihtiyacınız olan koltuk modellerini firmamız sitesinden seçebilirsiniz. Konferans koltuk modelleri dayanıklı ve farklı renk seçenekleri ile sunulmaktadır.

Konferans koltuk çeşitlerimizden bazıları şunlardır;

  • Açık kol konferans koltuğu
  • Kısa kapalı kol ahşap yazı tablalı konferans koltuğu
  • Ahşap kol uzun sırt konferans koltuğu
  • Uzun sırt kısa kapalı kol konferans koltuğu
  • Ahşap kol döşemeli konferans koltuğu

Firmamız tarafından konferans salonları için yüzlerce farklı konferans koltuğu modeli üretimi yapılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçen her müşterimiz istediği modeli satın alabilmektedir.

Ucuz Konferans Sandalyeleri

İş hayatında yapılan yasal düzenlemeler ile belirli bir çalışan sayısı bulunan firmalar eğitim ve konferans salonu oluşturmak zorundadır. Birçok firma ucuz konferans sandalyeleri temin ederek ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Firmamız, tüm müşterilerimizin talebini karşılayabilmek için farklı tür ve modelde ürünler üretmektedir.

Sandalyelerde kullanılan malzeme türüne göre fiyatları ucuz ve pahalı olabilmektedir. Tüm ürünlerimizin dayanıklı malzemelerden yapıldığını belirtmekteyiz. Konferans sandalyesi talep eden firmalara çeşitli alternatifleri sunuyoruz ve kendi salonlarının dekoruna göre en uygun olanını seçiyorlar. Satın alma işleminden sonra ürünleri kendilerine teslim ediyoruz.

Seminer Koltukları

Kamu ve özel kuruluşlar belirli aralıklarla çeşitli seminerler düzenlerler. Eğitim salonlarında verilen seminerlerde, kullanıcıların rahat oturabilmeleri için seminer koltukları kullanılmaktadır. Üretimini yaptığımız seminer koltuklarının büyük çoğunluğu metal ayaklı, ortopedik sırt ve minder özellikle, ahşap yazı tablalı olmaktadır.

Bu modeller, seminerler için tercih edilmekte, katılımcıların istedikleri zaman not alabilmeleri için yazı tablaları kullanılmaktadır. Bu koltuk modelleri, tek renk olabildiği gibi farklı renk seçenekleri kullanılarak renkli bir ortamda oluşturulabilmektedir. Firmamız verilen sipariş üzerine her türlü renk seçeneği ve kumaş kaplama özelliğinde üretimleri hemen yapmaktadır. Ürünlerde renk tercihini tamamen müşterilerimize bırakıyor ve onların talebine göre üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.